Publicēts

Liepajniekiem.lv

Datums:

2020. gada 29. maijs

Saite uz rakstu
Nojauc estrādi, lai celtu jaunu

Jūrmalas parkā sākta estrādes “Pūt, vējiņi!” galvenās ēkas demontāža, lai iespējami drīz varētu uzsākt jaunās brīvdabas koncertvietas būvniecību, kurai dots termiņš – apmēram pusotrs gads, ziņo Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Plānots, ka koncertdārza pārbūve ļaus palielināt pārvietojamo sēdvietu skaitu, nodrošinās māksliniekiem un skatītājiem nepieciešamo infrastruktūru un sniegs iespēju liepājniekiem un viesiem baudīt āra koncertus mūsdienīgā, sakoptā un drošā vidē. Savukārt koncertdārzu apvienos ar Jūrmalas parku, tādēļ bijušajā slēgtajā teritorijā izveidos jaunus apstādījumus un labiekārtojumu.

Estrādes “Pūt, vējiņi!” jaunās ēkas kopējā platība būs 1833 kvadrātmetri, zemesgabala platība – 22 162 kvadrātmetri. Centrālajā daļā paredzētas 706 sēdvietas, tur arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem 34 sēdvietas, sānu terasēs 207 sēdvietas, gala terasē 441 sēdvieta. Koncertdārza “Pūt, vējiņi!” rekonstrukcijas projektu izstrādāja SIA “Livland Group” un arhitekts Mikus Lejnieks.

Jau vēstīts, ka tiesības slēgt būvdarbu līgumu pašvaldība piešķīra firmai “Bildberg”, kas darbus solīja veikt par 1 851 647,86 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli. Tā kā vecā koncertestrāde bija kļuvusi bīstama, tās lielāko daļu nojauks. Jaunie “Pūt, vējiņi!” taps, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda naudu.

Vajag profesionāli nojaukt?

+371 2962 65 02
info@demontaza.lv
< ATPAKAĻ