Berlīnes atbalsta sienas, kuras iespējams izbūvēt visdažādākajās konfigurācijās, var izmantot gan īslaicīgai darba zonas norobežošanai būvbedrēs un tranšejās, gan arī paliekošu objektu izbūvē. Berlīnes tipa atbalsta siena tiek veidota iedzenot zemē H profila pāļus, kuru starpas aizpilda ar dēļiem (īslaicīgs risinājums) vai kādu citu materiālu ilglaicīga projekta gadījumā. Berlīnes atbalsta sienu priekšrocības ir zemas izmaksas, ātra, viegla uzstādīšana un pēc vajadzības – arī nojaukšana.


Berlīnes atbalsta sienas uzstādīšana ir atbildīgs darbu process, kuru laikā vadamies pēc netradicionālu un sarežģītu būvdarbu veidu tehnoloģijas shēmas. Svarīgi, ka Berlīnes atbalsta sienu var uzstādīt vietās, kur nav iespējams piekļūt ar autoceltņiem, jo darbi tiek veikti ar ķēžu ekskavatoru un vibroiegremdētāju Movax. Lai plānotā darba rezultāts Berlīnes sienas uzstādīšanā būtu maksimāli drošs, kvalitatīvs un savlaicīgs, pirms darbu uzsākšanas tiek plānota darbu mehanizācija un izmantota racionāla tehnoloģija. Darbu veikšanas laikā, mūsu uzņēmums nodrošina piegādāto konstrukciju, mehānismu un līdzīgu iekārtu sākotnējo un nobeiguma kontroli, atbilstoši projekta un pasūtītāja noteiktām prasībām.


Berlīnes sienu uzstādīšanu un ierīkošanu veic mūsu uzņēmuma profesionāla komanda, izmantojot mūsdienīgu tehniku, modernu aprīkojumu un instrumentus, darbu procesā veicot arī nepārtrauktu konstrukciju kvalitātes tehnisko novērošanu un vibrāciju mērīšanu.

KONTAKTI

+371 2962 65 02
info@demontaza.lv
Lokomotīves iela 46a, Rīga, LV1057